BORD, gustaviansk stil, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1900-tal.

218709. BORD, gustaviansk stil, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1900-tal.

Dekor av girlanger. Diameter 50 cm. Höjd ca 73,5 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 837