TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.
2187095. TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

Benställning av gjutjärn. Från gammalt symaskinsbord, Wertheim. Lös skiva av sten. Längd ca 90 cm. Bredd ca 60 cm. Höjd ca 77 cm.

Ytslitage. Repor, fläckar och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 856