SIGGE BERSTRÖM. Sjömotiv med björk, olja på pannå, signerad.

218702. SIGGE BERSTRÖM. Sjömotiv med björk, olja på pannå, signerad.

27 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 36 cm.

Antal besök: 711