Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Silver
BÄGARE samt SKEDAR, 4 delar, silver, 1900-tal. Vikt ca 100 gram.
218684. BÄGARE samt SKEDAR, 4 delar, silver, 1900-tal. Vikt ca 100 gram.
Bägarens höjd 10 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bägarens höjd 10 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
532