MATTA, Röllakan, signerad GS. 300 x 98cm.
218664. MATTA, Röllakan, signerad GS. 300 x 98cm.
300x98 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
300x98 cm.
Bruksslitage.
839