Soffa/soffa, teak, ull, 1970-tal, Danmark.

2186354. Soffa/soffa, teak, ull, 1970-tal, Danmark.

SOFFA/SOFFA, teak, ull, 1970-tal, Danmark. Tvåsitssoffa med furu ram med armstöd, sits täckt med brunt tyg och försedd med lös beige fläckig ullklädsel, H.70cm, sitthöjd: 40cm, l.143cm, W.80cm.

#2186350.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, pilling, samt minimala repor i träet och små fläckar i tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

#2186350.

Antal besök: 669