GRETE BILLGREN. "Information". Tusch på papper. Signerad gb.

218625. GRETE BILLGREN. "Information". Tusch på papper. Signerad gb.

Bladstorlek 45x37,5 cm
1907-1986).

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 45x37,5 cm
1907-1986).

Bruksskick.

Antal besök: 1 960