IMANTS SINKA. Hus i snö. Olja på pannå. Signerad och daterad -58.

218600. IMANTS SINKA. Hus i snö. Olja på pannå. Signerad och daterad -58.

27x21,5 cm
Imants Sinka 1915 - 1993.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x21,5 cm
Imants Sinka 1915 - 1993.

Bruksskick.

Antal besök: 1 421