FRUKTASSIETTER, 12 st, porslin, 1900-talets första hälft.

21857. FRUKTASSIETTER, 12 st, porslin, 1900-talets första hälft.

Tryckt och målad dekor av domherre. Genombrutet bräm. Diameter ca 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 732