ÅKE AHNLUND. "Fjällbjörkar", olja på pannå, signerad.

218565. ÅKE AHNLUND. "Fjällbjörkar", olja på pannå, signerad.

56 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 61 cm.

Antal besök: 769