ALEXIS LEIVA MACHADO, "KCHO". ”Propeller”.

2185315. ALEXIS LEIVA MACHADO, "KCHO". ”Propeller”.

Serigrafi på duk
Signerad, daterad 2004 och numrerad 90/99
78,5x104,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Serigrafi på duk
78,5x104,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 190