3 IKONER SAMT MADONNA, målat trä, 1900-tal.

218511. 3 IKONER SAMT MADONNA, målat trä, 1900-tal.

Höjd 26-57 cm.

Bruksslitage samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26-57 cm.

Bruksslitage samt sprickor.

Antal besök: 810