SNURRFÅTÖLJ i med fotpall i skinn, 1970-tal.

218498. SNURRFÅTÖLJ i med fotpall i skinn, 1970-tal.

Snurrfåtölj och fotpall i jakaranda och brunt läder
Fåtölj höjd 100 cm, bredd 76 cm, djup 48 cm
Fotpall höjd 38 cm, bredd 53 cm, djup 39 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 3 255