KOPPARKITTEL, smide, 1900-tal.

2184779. KOPPARKITTEL, smide, 1900-tal.

På ben.
Höjd 40 cm
Diameter 77 cm.

åldersslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

På ben.
Höjd 40 cm
Diameter 77 cm.

åldersslitage, märken.

Antal besök: 505