Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OTTO BOSTRÖM. kustlandskap med klippor, signerad och daterad Stjärnvik 1903.
21840. OTTO BOSTRÖM. kustlandskap med klippor, signerad och daterad Stjärnvik 1903.
28 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
2 110