SKRIVPULPET, 1800-talets början.

218397. SKRIVPULPET, 1800-talets början.

Blålackerad. Längd 98, bredd 60, höjd 96 cm.

Senare benställning. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare benställning. Slitage.

Antal besök: 2 000