UTDRAGSSOFFA, gustaviansk, 1700-tal.

218383. UTDRAGSSOFFA, gustaviansk, 1700-tal.

Avlutad. Rak rygg med spjälverk med äggstavsdekor. Kannelerade ben. Längd 190 cm.

Renoverad samt kompletterad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 793