PARTI PLÅTLEKSAKER, 4 delar, tivoli/cirkus-föremål, 1900-talets andra hälft.

218297. PARTI PLÅTLEKSAKER, 4 delar, tivoli/cirkus-föremål, 1900-talets andra hälft.

Pariserhjul, made in China, höjd 13 cm
Karusell, höjd 10 cm
Karusell, Made in China, höjd 10 cm
Clown, "Roli Zoli", höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karusell, höjd 10 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 764