BRÖDERNA ANDERSSON. soffa, "Andrew", 2000-tal.

2182452. BRÖDERNA ANDERSSON. soffa, "Andrew", 2000-tal.

Howardmodell. 2,5-sits. Lösa plymåer i rygg och sits. Längd ca 193 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Textil under en plymå med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 916