PARTI BÖCKER, 9 st, om polo.

PARTI BÖCKER, 9 st, om polo.
2182246. PARTI BÖCKER, 9 st, om polo.

9 böcker om Polo mestadels av eller redigerade av Horace A. Laffaye

Diccionario De Polo, Nej. 73 och Signerad av Horace A. Laffaye
El Polo Internacional Argentino - Signerad av Horace A. Laffaye
Polo in Britan -Signerad av Horace A. Laffaye
Polo Encyclopedia - Signerad av Horace A. Laffaye
Profiles in Polo- Signerad av Horace A. Laffaye.

Ej genomgångna
Några märken och scuffs till bindning,
Några veck och smärre revor.
Smärre fläckar och fläckar som står i proportion till ålder och användning.
vattenskador på Lonsdale Library Vol XXI Polo
Med bokplåtar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgångna
Några veck och smärre revor.
Med bokplåtar.

The Auction Hub
Antal besök: 415