2182246. PARTI BÖCKER, 9 st, om polo.
9 böcker om Polo mestadels av eller redigerade av Horace A. Laffaye
Diccionario De Polo, Nej. 73 och Signerad av Horace A. Laffaye
El Polo Internacional Argentino - Signerad av Horace A. Laffaye
Polo in Britan -Signerad av Horace A. Laffaye
Polo Encyclopedia - Signerad av Horace A. Laffaye
Profiles in Polo- Signerad av Horace A. Laffaye.
Ej genomgångna
Några märken och scuffs till bindning,
Några veck och smärre revor.
Smärre fläckar och fläckar som står i proportion till ålder och användning.
vattenskador på Lonsdale Library Vol XXI Polo
Med bokplåtar.
Ej genomgångna
Några veck och smärre revor.
Med bokplåtar.