LAMPOR, 2 stycken, metall och stenfot, 1900-talets andra hälft.

218180. LAMPOR, 2 stycken, metall och stenfot, 1900-talets andra hälft.

Höjd 51 cm till glödlampa.
Höjd cirka 80 cm med skärm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm till glödlampa.
Höjd cirka 80 cm med skärm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 593