CORNELIS G VAN BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad, daterad 97 samt numrerad XXVII/XXX.

218161. CORNELIS G VAN BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad, daterad 97 samt numrerad XXVII/XXX.

Bildyta 19 x 15cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 19 x 15cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 711