PLÅTLEKSAK, "Space Scooter", Japan, 1960-tal.

218110. PLÅTLEKSAK, "Space Scooter", Japan, 1960-tal.

Höjd 23,5, längd 20 cm.
Batteridriven, ej testad.
Made in Japan.

Repor, märken och fläckar. Saknar originallåda. Skada på ena gångjärnet för batteriluckan, tidigare limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5, längd 20 cm.
Batteridriven, ej testad.
Made in Japan.

Antal besök: 802