ANDREAS NOSSMANN. 'Charging Bull', blandningsteknik.

2181038. ANDREAS NOSSMANN. 'Charging Bull', blandningsteknik.

Andreas Nossmann (*1962), 'Charging Bull', blandteknik, signerad och daterad längst ner till höger: '2008', inramad,
Bildstorlek: 70 x 85 cm,
Ramstorlek: 116 x 125 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 70 x 85 cm,
Ramstorlek: 116 x 125 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd.

Antal besök: 617