BOJAN i porslin med trälock. Kina. 1800-tal.

218089. BOJAN i porslin med trälock. Kina. 1800-tal.

Dekor av figurscen, skrift
Höjd 28,5 cm.

Bruksskick, nagg, glasyrdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av figurscen, skrift
Höjd 28,5 cm.

Antal besök: 1 003