BORDSLAMPA i grönt underfång. Paul Kedelv, Flygsfors. 1900-talets andra hälft.

218088. BORDSLAMPA i grönt underfång. Paul Kedelv, Flygsfors. 1900-talets andra hälft.

Bordslampa i transparent glas med grönt underfång
Höjd 34 cm
Signerad Flygsfors.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm
Signerad Flygsfors.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 10 585