PARTI OSTINDISKT PORSLIN, 3 delar.

21808. PARTI OSTINDISKT PORSLIN, 3 delar.

Vas med hänklar, dekor av bl.a. fågel. Lockskål med järnhänklar. Rökelsekar. Höjd ca 8-24,5 cm.

Slitage. Vas med lagning. Nagg på lockknopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 349