TAKKRONA, Oscariansk, 1880/90-tal.

218077. TAKKRONA, Oscariansk, 1880/90-tal.

6 st ljusarmar, höjd 40 cm exkl kedja, bredd 50 cm.

Åldersslitage, någon skruv bytt till ljusarm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 271