FLASKOR & BURKAR, 15 st, glas, 1900-talets först hälft.

2180580. FLASKOR & BURKAR, 15 st, glas, 1900-talets först hälft.

Med trälåda från SSA Sockerbolaget. Längd ca 45 cm. Bredd ca 36 cm. Höjd ca 31 cm.
Flaskor upp till ca 32 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaskor upp till ca 32 cm.

Antal besök: 424