LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal.

218043. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal.

2-armade, höjd 13,5 cm.

Fylld fot, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-armade, höjd 13,5 cm.

Fylld fot, bruksslitage.

Antal besök: 423