LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, barock, 1700-tal.

217983. LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, barock, 1700-tal.

Höjd 8,5 - 10 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 - 10 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 696