SKEPPSKLOCKA, brons, 1800/1900-tal.

217969. SKEPPSKLOCKA, brons, 1800/1900-tal.

Diameter 23 cm, höjd ca 25 cm.

Slitage. Smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smärre stötmärken.

Antal besök: 993