KOMPASS med NAKTERHUS, mässing, 1900-tal.

2179665. KOMPASS med NAKTERHUS, mässing, 1900-tal.

Diam ca 19 cm, höjd ca 19 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam ca 19 cm, höjd ca 19 cm.

Antal besök: 450