ANTONIO DE FERRATER. Kvinna naken.

2179613. ANTONIO DE FERRATER. Kvinna naken.

Signerad och daterad 1925
30x20 cm.

Gulnade kanter. Metallram. Det har inte granskats utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1925
30x20 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 365