CHARLES L SHAW. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad och daterad 1879.

217946. CHARLES L SHAW. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad och daterad 1879.

51x40 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x40 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 1 073