TELEGRAMKORT, ca 88 st, 1900-tal.

2179101. TELEGRAMKORT, ca 88 st, 1900-tal.

Enligt uppgift 88 st.
I album.

Smärre slitage. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt uppgift 88 st.
I album.

Antal besök: 772