OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustparti med barn, olja på duk, otydligt signerad 1901.

217877. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustparti med barn, olja på duk, otydligt signerad 1901.

35,5 x 53 cm.

Saknar ram samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 53 cm.

Antal besök: 544