FÖNSTER samt SPEGEL, 1800/1900-tal.

217863. FÖNSTER samt SPEGEL, 1800/1900-tal.

Höjd ca 103 - 125 cm.

Omarbetade, renoverade. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 103 - 125 cm.

Antal besök: 1 061