BIJOUTERIER, 4 delar, delvis silver.

217826. BIJOUTERIER, 4 delar, delvis silver.

Pärlcollier, pärlimitation, operalängd ca 118cm. Broscher, 2 st i låghaltigt silver. Örhängen i låghaltigt silver med markasiter och pärlimitation, skruvmekanism.

Bruksslitage. Mindre repor. Mindre färgbortfall på örhängen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599