IRENE JARZ. Färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade.

2178261. IRENE JARZ. Färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade.

Inglasade.
"Jonglör", bildmått 10 x 9 cm, rammått 26 x 33,5 cm.
"Skratta Pajazzo", bildmått 11 x 7 cm, rammått 31 x 26 cm.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Inglasade.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 532