OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Transformering till Mona-Lisa, färglitografi, otydligt signerad.

217823. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Transformering till Mona-Lisa, färglitografi, otydligt signerad.

102/270, bildstorlek 38 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 598