PARTI NYSILVER, bland annat GAB, CGH, AG Dufva, 1900-tal.

217807. PARTI NYSILVER, bland annat GAB, CGH, AG Dufva, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat:
Strösockerskål, AG Dufva, höjd 21 cm.
10 cocktailglas, GAB, höjd 8 cm.
5 fat Gustav Jansson, CG Hallberg, längd 9 - 44,5 cm.
Strösockerskål med hänklar i form av drakar, omärkt, höjd 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 334