KISTA, trä, 17/1800-tal, daterad framsida 1853, insida locket daterat 1790.

217752. KISTA, trä, 17/1800-tal, daterad framsida 1853, insida locket daterat 1790.

Blå grundfärg.
Höjd 53 cm, längd 91 cm, bredd 60 cm.

Slitage och mindre defekter.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå grundfärg.

Slitage och mindre defekter.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 664