GUSTAV ADOLF BERGMAN. Tennstop, 1834, Kristianstad.

217728. GUSTAV ADOLF BERGMAN. Tennstop, 1834, Kristianstad.

Höjd 22 cm
Märkt 1846 på locket.

Åldersslitage och diverse bucklor, lagningar.
Personnummer inristat i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm
Märkt 1846 på locket.

Antal besök: 1 262