VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, W Staflund Stockholm. 1900-tal.

21772. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, W Staflund Stockholm. 1900-tal.

Urtavla märkt W. Staflunds Stockholm. A tergo samt urverk märkt Union. Pendel finns.
Höjd ca 60 cm.

Slitage, färgbortfall, enstaka och smärre skador. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Antal besök: 2 591