SOPPSLEV samt SÅSSLEV, silver, Sverige, 1800-tal.

217637. SOPPSLEV samt SÅSSLEV, silver, Sverige, 1800-tal.

Invändigt förgyllda. Svärtade trähandtag. Längd 41-45 cm.

Bruksslitage. Knopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Knopp saknas.

Antal besök: 549