JOHN CARLSON. Cirkustält, olja på pannå, signerad.

217634. JOHN CARLSON. Cirkustält, olja på pannå, signerad.

ca 46,5 x 55 cm.

John Carlson (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 46,5 x 55 cm.

John Carlson (1896–1979)

Antal besök: 1 204