Marek Braun (f. 1970), HEJ ÄLSKLING!... , blandteknik med akryl, sprayfärg, stenciler på polyesterväv, bland andra, 2022, signerad och daterad, åter signerad på baksidan, daterad, betitlad och stämplad med konstnärens stämpel, ca. 100 x 70 cm

Marek Braun bor och arbetar som frilansartist i Hamburg. Det moderna multimediasamhället fungerar som en inspirationskälla för honom, garnerad med en massa punk och humor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 620