SKÅL på fot, glas och nysilver. G.A.B. 1800/1900-tal.

217549. SKÅL på fot, glas och nysilver. G.A.B. 1800/1900-tal.

Etsad dekor med bland annat blad och blomster.
Höjd 31 cm.

Nagg. Försilvring nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Nagg. Försilvring nött.

Antal besök: 1 002