FASKINKNIV, sannolikt J.Walén, Eskilstuna, 1800-tal.

217522. FASKINKNIV, sannolikt J.Walén, Eskilstuna, 1800-tal.

Märkt med nummer 31. Längd ca 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 667